Serenay Sarıkaya ile Mert Demir ilk kez el ele görüntülendi!

‘Ateşe Düştüm’ parçasıyla adından sıkça söz ettiren Mert Demir (30) ile çok izlenen yapımlarda kamera karşısına geçen Serenay Sarıkaya’nın (31) aşkı ortaya çktı.

Her defasında haklarında çıkan iddialar karşısında sessiz kalmayı tercih eden ikili, dün Kuruçeşme’de romantik bir akşam geçirdi.

Birlikte Milano tatiline çıkan, sosyal medya yorumlarıyla dikkat çeken yeni sevgililer, İstanbul’un göbeğinde bir mekandan kahkahalarla el ele çıkarak adeta düşman çatlattılar.

MUTLULUKLARI YÜZLERİNE YANSIDI

Neşelerinin bir hayli yerinde olduğu gözlenen Serenay Sarıkaya ile Mert Demir, soruları yanıtsız bırakırken, araçlarına binerek ünlü oyuncunun Ortaköy’deki yeni evinin yolunu tuttu.

“ÜST DÜZEY YAKIŞIKLI BİRİSİ DEĞİLİM”

YouTube’da yayınlanan ‘İbrahim Selim ile Bu Gece’ programına konuk olan Mert Demir, “Etkilendiğin bir kızı tavlamak için yaptığın en saçma şey” sorusuna Mert Demir, “Benim üç numaralı bakışım yok. Üst düzey yakışıklı birisi de değilim. Dolayısıyla doğrudan iletişime geçmem lazım, yoksa aradaki süreçte saçmalayabilme ihtimalim var” karşılığını vermişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir